Aerobic
BMX
ODDÍL KARATE

Informace  Fotky SEBEOBRANA

Oddíl sebeobrany se skládá ze dvou základních skupin:
1. Skupina jsou sportovci, kteří dosáhli určitého výkonnostního stupně jakéhokoliv bojového sportu jako je karate, Full contact, Aikido a jiné. Zde si závodníci rozšiřují své znalosti o bojové sporty z ostatních odvětví, jedná se zpravidla o již zkušené závodníky a takto je i intenzivně zaměřen jejich trénink.
2. Skupina jsou účastníci náborových akcí, kteří se chtějí seznámit se základními prvky sebeobrany, včetně použití vybraných sečných a bodných zbraní. Tento trénink je veden pomalejší formou a zpravidla účastníkům ukazuje velkou škálu bojových stylů, na které se mohou potom zaměřit a specializovat při dalším tréninku v již konkrétních oddílech.

Členové oddílu karate platí 1 členský příspěvek bez ohledu na to, v kolika oddílech a kolik hodin týdně trénují. Mohou libovolně přecházet z jednoho oddílu do druhého samozřejmě vždy se souhlasem příslušného trenéra.

Trenér sebeobrany, 3. dan - Svoboda Slavomír
V Praze, dne 28.2.2012

tjkovo@seznam.cz
tjkovoucetni@seznam.cz

Created by MEDIA MARKETING s.r.o. & JMJ Design Studio s.r.o.