Aerobic
ODDÍL KARATE

Informace  Fotky SEBEOBRANA

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ:

Vážení sportovní přátelé, milí rodiče

prostřednictvím těchto internetových stránek bychom Vás rádi pozvali na nábor nových členů do TJ KOVO - KARATE, který proběhne v úterý 13. 10. 2009 od 16:00 hod. v tělocvičně sportovního areálu TJ KOVO Nad Kapličkou 15/3324, 100 00 Praha 10. Nemůžete li se dostavit na nábor, pak pro Vás trenéři TJ KOVO připravili možnost stálého náboru během celého školního roku.
Díky cvičení základních prvků karate, prostřednictvím cílených her, relaxačních a dechových cvičení získá Vaše dítě lepší koncentraci, koordinaci a celkovou fyzickou zdatnost. Oddíl TJ KOVO - KARATE je synonymem profesionality a osobního přístupu. Přijďte i vy s dětmi vyzkoušet tradiční bojové umění s moderními prvky výuky. Tréninky jsou určeny pro cvičence ve věku od 5 let.

TRENÉRSKÝ KOLEKTIV:

Trenérský kolektiv je tvořen špičkovými trenéry z celé České republiky působícími v reprezentaci ČR se zkušenostmi s výukou začínajících dětí i profesionálních sportovců. Trenéři klubu jsou také aktivními závodníky z řad reprezentace s mnohonásobnými tituly mistr ČR, či mistr a více mistr Evropy a Světa.

Trenérský kolektiv tvoří:
Mgr. Petra Peceková, Mgr. Petra Nová, Bc. Filip Miler, Pavla Linhartová, Bc. Zuzana Linhartová

KDY A KDE CVIČÍME:

Stálý nábor nových členů a pravidelné tréninky probíhají každé úterý od 16:00 do 17:00 v tělocvičně TJ KOVO, Nad Kapličkou 15/3324, 100 00 Praha 10.

PROČ CVIČIT U NÁS:

Profesionalita, bezpečnost a individuální přístup k jedinci patří v TJ KOVO - KARATE k prioritám. Díky maximálnímu počtu deseti cvičenců ve skupině získá Vaše dítě osobitý přístup kvalifikovaných trenérů z řad reprezentace České republiky, kteří využívají moderní systém výuky mládeže. O kvalitách výuky také svědčí fakt, že trenéři klubu soustředí v areálu TJ KOVO "Sportovní centrum mládeže", kde působí nejnadanější děti a mládež z celé České republiky. Všechny tyto děti využívají kombinaci ideálních tréninkových i relaxačních podmínek, které jsou k dispozici také členům a členkám TJ KOVO - KARATE. Chcete-li dát svému dítěti to nejlepší, pak přijďte s dětmi i vy do TJ KOVO - KARATE, které všem zájemcům nabízí první trénink zcela ZDARMA !!!

KONTAKTNÍ OSOBA:

Bc. Filip Miler:       tel.: +420 724 087 228

tjkovo@seznam.cz
tjkovoucetni@seznam.cz

Created by MEDIA MARKETING s.r.o. & JMJ Design Studio s.r.o.